Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Diametrs | 115 mm |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Zobu skaits | 24 |
| Maksimālais ātrums minūtē | 13200 rpm |
| Produkta veids | Zāģripas |
| Zīmols | Haushalt |
| Biezums | 1.2 mm |
| Zobu forma | ATB |
| Zobu leņķis | 18 ° |
| Sadaļas platums | 2.2 mm |
| Piemērots griešanai | Sauss |
| Ar gredzenu | Nē |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Apstrādes materiāls | Koks |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502205331 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ZĀĢRIPA 115X22.23X24T