DISKS GRIEŠANAS TĒRAUDA 115X1.2MM
Preces kods: 502036963
€0,49
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DeWALT |
|---|---|
| Biezums | 1.2 mm |
| Diametrs | 115 mm |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Maksimālais ātrums minūtē | 13300 rpm |
| Produkta veids | Griešanas disks |
| Zīmols | Dewalt |
| Diska forma | Taisns |
| 0 € uz pakomātu | Griešanas disks leņķa slīpmašīnām Dewalt DT1923-QZ, 140 mm x 1.49 mm x 20 mm |
| Parastā cena | Griešanas disks leņķa slīpmašīnām Haushalt, 115 mm x 1.6 mm x 22.23 mm |
| Svītrkods | 502036963 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DISKS GRIEŠANAS TĒRAUDA 115X1.2MM