Produkta informācija
| Ražotājs | ARTUB |
|---|---|
| Augstums | 44 cm |
| Platums | 49 cm |
| Kāpņu tips | Pakāpiens |
| Maksimālais lietotāja ķermeņa svars | 150 kg |
| Produkta veids | Pakāpiens |
| Zīmols | Artub |
| Modelis | Artumini 2 |
| Svars | 3 kg |
| Ekspluatācijas augstums | 232 cm |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Platformas augstums | 320 mm |
| Pakāpju skaits | 2 |
| Piemērots profesionālai lietošanai | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502554362 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DARBA PAAUGSTINĀJUMS ARTUB 0,44 M