Produkta informācija
| Ražotājs | TRUPER |
|---|---|
| Garums | 260 mm |
| Darbības zonas garums | 150 mm |
| Sānu restes skaits | 4 |
| Darba daļu materiāls | Tērauds |
| Zīmols | Truper |
| Produkta veids | Dakšas |
| Izmantot dakšu | Universāls |
| Modelis | GTS-FO |
| Svars | 0.16 kg |
| Darba platums | 15 cm |
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502695739 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DAKŠA DĀRZA 150MM TRUPER