Product information
| Garums | 260 mm |
|---|---|
| Darbības zonas garums | 150 mm |
| Sānu restes skaits | 4 |
| Darba daļu materiāls | Tērauds |
| Zīmols | Truper |
| Produkta veids | Dakšas |
| Izmantot dakšu | Universāls |
| Modelis | GTS-FO |
| Svars | 0.16 kg |
| Darba platums | 15 cm |
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502695739 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: DAKŠA DĀRZA 150MM TRUPER