Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 45 cm |
| Svars | 0.87 kg |
| Darba daļu materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Produkta veids | Cirvji |
| Zīmols | Haushalt |
| Cirvja galvas svars | 0.87 kg |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502079385 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: CIRVIS HAUSHALT 870 G, 45 CM