Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Materiāls | Politelēns (PE) |
| Ruļļa garums | 5.5 m |
| Diametrs | 50 mm |
| Sieniņas biezums | 3 mm |
| Piemērots dzeramajam ūdenim | Nē |
| Produkta veids | Caurule |
| Zīmols | Multikuta |
| Krāsa | Balta krās. |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Svītrkods | 501710836 |
Izturīga un viegli uzstādāma plastmasas caurule ir piemērota siltumnīcas rāmju veidošanai.
Diametrs: 5cm un 5,5 m gara, baltā krāsā.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: CAURULE SILTUMNĪCU D5CM 5,5M BALTĀ