Produkta informācija
| Ražotājs | BRIKO |
|---|---|
| Forma | Apaļš |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Pārklājums | Nav |
| Garums | 200 cm |
| Sieniņas biezums | 1 mm |
| Zīmols | Briko |
| Ārējais diametrs | 20 mm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Papildus informācija | Forma: Apaļa. Materiāls: Alumīnijs. Sieniņas biezums: 1 mm. Ārējais diametrs: 20 mm |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501732689 |
Atklājiet Briko apaļās alumīnija caurules daudzpusību – būtisku komponentu plašam projektu klāstam. Izgatavota no augstas kvalitātes alumīnija, šī caurule piedāvā gan izturību, gan vieglu profilu, padarot to viegli apstrādājamu un integrējamu dažādos dizainos. Tās gludais, sudrabpelēkais izskats, kā redzams produkta attēlā, nodrošina tīru un modernu estētiku, kas papildina daudzas vides.
Šī Briko alumīnija caurule ir izstrādāta precizitātei un uzticamībai, ar specifiskiem izmēriem, kas nodrošina saderību ar jūsu projekta prasībām. Tā ir nepārklāta, kas ļauj to pielāgot vai apstrādāt, ja vēlaties, vienlaikus saglabājot alumīnija dabiskās īpašības, piemēram, izturību pret koroziju.
- Garums: 200 cm (2 metri)
- Ārējais diametrs: 20 mm
- Sienas biezums: 1 mm
- Materiāls: Izturīgs alumīnijs
- Forma: Apaļa
Neatkarīgi no tā, vai veicat DIY mājas uzlabošanas darbus, veidojat pasūtījuma mēbeles vai būvējat vieglus rāmjus mākslinieciskām vajadzībām, šī alumīnija caurule ir lieliska izvēle. Tās robustais, bet viegli apstrādājamais dizains padara to piemērotu gan strukturālām, gan dekoratīvām vajadzībām – no unikālu plauktu izgatavošanas līdz atbalsta elementu būvniecībai āra projektiem.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: CAURULE APAĻA ALUM. D20X1 2M