Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Svara ierobežojums | 300 kg |
| Rāmja materiāls | Alumīnijs |
| Svars | 10.5 kg |
| Platformas garums | 90 cm |
| Platformas platums | 60 cm |
| Produkta veids | Kravas ratiņi |
| Zīmols | Okko |
| Riteņu skaits | 4 |
| Salokāms | Jā |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502606663 |
Vienkāršojiet smago kravu celšanas un transportēšanas uzdevumus ar Okko VG543 kravas ratiņiem. Izstrādāts efektivitātei un izturībai, šis robustais platformas ratiņi ir neaizstājams instruments dažādās vidēs, no aizņemtiem noliktavām līdz personīgiem mājas projektiem. Tā pārdomātais dizains apvieno izturību ar praktiskām funkcijām, padarot to par uzticamu izvēli ievērojamu kravu pārvietošanai.
Okko VG543 lepojas ar ievērojamu 300 kg kravnesību, kas ļauj viegli transportēt plašu priekšmetu klāstu. Plašā platforma, kuras izmēri ir 90 cm garumā un 60 cm platumā, nodrošina pietiekami daudz vietas kastēm, aprīkojumam un citām precēm. Izgatavots ar alumīnija rāmi, ratiņi saglabā pārvaldāmu svaru 10,5 kg, vienlaikus nodrošinot stabilu konstrukcijas atbalstu. Tā atšķirīgā zilā platforma ir ar teksturētu virsmu, kas redzama produkta attēlos, lai palīdzētu noturēt priekšmetus stabilus transportēšanas laikā.
- Augsta kravnesība: Spēj apstrādāt līdz 300 kg, piemērots lieljaudas lietojumiem.
- Kompakts un salokāms: Rokturis glīti nolokās uz platformas, ļaujot viegli uzglabāt šaurās vietās vai transportēt transportlīdzeklī.
- Izturīga konstrukcija: Aprīkots ar izturīgu alumīnija rāmi un robustu, neslīdošu zilu platformu.
- Vienmērīga manevrētspēja: Aprīkots ar četriem riteņiem, nodrošinot stabilu un vieglu kustību pa dažādām virsmām.
- Plašs platformas izmērs: 90 cm x 60 cm platforma piedāvā plašu vietu dažādiem priekšmetiem.
Šis daudzpusīgais 4 riteņu kravas ratiņi ir ideāli piemērots daudziem lietojumiem. Iedomājieties, kā bez piepūles pārvietojat smagas pakas piegādes maršrutā, reorganizējat krājumus mazumtirdzniecības veikalā vai transportējat remonta materiālus būvlaukumā. Tas ir arī lieliski piemērots mēbeļu un ierīču pārvietošanai jūsu mājās vai garāžā, padarot apgrūtinošus uzdevumus daudz vienkāršākus.
Neatkarīgi no tā, vai jūs pārvaldāt inventāru, veicat loģistikas pienākumus vai veicat lielu mājas tīrīšanu, Okko VG543 nodrošina praktisku risinājumu preču transportēšanai. Tā vienkāršais salokāmais mehānisms un spēcīgā konstrukcija padara to par vērtīgu aktīvu ikvienam, kam nepieciešama uzticama materiālu apstrādes iekārta.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: RATIŅI KRAVAS AR PLATFORMU 300KG