BIRSTE SKURSTEŅU TĪRĪŠANAI D150MM APAĻŠ
€1,65
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Diametrs | 150 mm |
| Garums | 150 mm |
| Stieples | Neilona |
| Tīrīšanai | Skurstenis |
| Stiprinājuma vītne | 12 mm/M12 |
| Produkta veids | Stiepļu suka |
| Zīmols | - |
| Materiāls | Neilons |
| Ar pagarinātāju | Nē |
| Papildus informācija | Forma: Apaļa |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 501733237 |
Lai nodrošinātu drošu un efektīvu dūmvada darbību mājās ar malkas apkuri, tas ir regulāri jātīra. Apaļa skursteņa birste ar gariem neilona sariem ir praktisks un noderīgs instruments. Diametrs: 15 cm.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: BIRSTE SKURSTEŅU TĪRĪŠANAI D150MM APAĻŠ