CAURULE GOFRĒTA AR TROSI 20MM/750N/25M
€5,52
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | PAWBOL |
|---|---|
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Iekšējais diametrs | 14.5 mm |
| Ārējais diametrs | 20 mm |
| Izturība pret UV stariem | Jā |
| Produkta veids | Caurule |
| Zīmols | Pawbol |
| Daudzums iepakojumā | 25 m |
| Krāsa | Melna krās. |
| Svītrkods | 502592462 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: CAURULE GOFRĒTA AR TROSI 20MM/750N/25M