AUGSTSP. MAZGĀTĀJS UNIVERSALAQUATAK 135
€121,75
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | BOSCH GREEN |
|---|---|
| Svars | 6.55 kg |
| Jauda | 1900 W |
| Maksimālais darba spiediens | 135 Bar |
| Maksimālā ūdens plūsma | 410 l/h |
| Produkta veids | Elektriskie augstspiediena mazgātāji |
| Zīmols | Bosch |
| Kolekcija | - |
| Modelis | Universal Aquatak 135 |
| Spriegums | 220 - 240 V |
| Augstākā pieļaujamā ūdens temperatūra | 40 °C |
| Teleskopisks rokturis | Jā |
| Spiediena pārvaldes funkcija | Nē |
| Ūdens sūkšanas funkcija | Jā |
| Šļūtenes garums | 7 m |
| Šļūtenes spole | Nē |
| Iespēja izmantot mazgāšanas līdzekli | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Vada garums: 5 m |
| Svītrkods | 501766699 |
AUGSTSPIEDIENA MAZGĀTĀJS BOSCH UNIVERSAL AQUATAK 135, 1900 W
UniversalAquatak 135 ir kompakts rīks, kas palīdz ātri un bez piepūles tikt galā ar visām tīrīšanas vajadzībām. Augstspiediena mazgājamā mašīna ir aprīkota ar inovatīvu uzgalis 3-in-1 ar zīmuļa strūklu, tādējādi nodrošinot par 10 % labāku tīrīšanas veiktspēju salīdzinājumā ar iepriekšējiem modeļiem. Pateicoties jaudīgajam 135 bāru, trīs cilindru sūknim, Aquatak 135 nodrošina visu nepieciešamo jaudu, lai tiktu galā ar dažādiem tīrīšanas uzdevumiem. Pateicoties izturīgajiem riteņiem un pagarināmajam nolokāmajam rokturim, augstspiediena mazgātāja pārvietošana kļūst bez piepūles.
Funkcijas:
- Jaunais uzgalis 3-in-1 ar zīmuļa strūklu, kas nodrošina par 10 % labāku tīrīšanas veiktspēju.
- Augstspiediena mazgāšanas līdzekļa piederums ātrākai mazgāšanas līdzekļa uzklāšanai
- Vieglāk pārvietojams un uzglabājams, pateicoties pagarināmam rokturim un lielākiem riteņiem.
- Spēcīgs 135 bāru sūknis, kas nodrošina efektīvu tīrīšanas jaudu
- Gatavs lietošanai pēc izņemšanas no iepakojuma, tāpēc nav nepieciešama klientu montāža.
- Ātri un viegli uzspiežami savienojumi ātrākai uzstādīšanai
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AUGSTSP. MAZGĀTĀJS UNIVERSALAQUATAK 135