LAMINĀTS MAMMUT PLUS 33KL 10MM AC5 D4752
€17,43
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | KRONOTEX |
|---|---|
| Garums | 184.5 cm |
| Platums | 244 mm |
| Biezums | 10 mm |
| Pretestības klase | 33 |
| Produkta veids | Lamināts ar paaugstinātu mitruma izturību |
| Zīmols | Kronotex |
| Kolekcija | Mammut Plus |
| Vienību skaits iepakojumā | 4 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.800 |
| Savienojuma sistēma | Twin Clic |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Sliede | Ar 4 malām |
| Izturīgs pret mitrumu | Jā |
| Piemērots apsildāmajām grīdām | Jā |
| Piemērots sabiedriskajām un komerciālajām telpām | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Paaugstināta izturība pret mitrumu: ideāli piemērots virtuvēm, gaiteņiem un ieejas durvīm. |
| Produkta svars ar iepakojumu | 20850 g |
| Svītrkods | 502019397 |
| Piemērots apsildāmām grīdām, kā arī publiskām un komerciālām telpām. Garantija 24 mēneši. Paaugstināta mitruma izturība: lieliski piemērots virtuvei, koridoriem, pie ieejas durvīm. Garums - 184,5cm. Platums - 244mm. Biezums - 10mm. |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LAMINĀTS MAMMUT PLUS 33KL 10MM AC5 D4752