Produkta informācija
| Ražotājs | FISKARS |
|---|---|
| Asmens platums | 1.9 cm |
| Produkta veids | Naži |
| Zīmols | Fiskars |
| Garums | 6.1 cm |
| Materiāls | Metāls |
| Svars | 0.02 kg |
| Asmeņu skaits | 5 |
| Papildus informācija | FISKARS Pro CarbonMax™ daudzfunkcionālā naža asmenis universālai griešanai. CarbonMax™ asmens ir aprīkots ar ekskluzīvu FISKARS malas pārklājumu, tāpēc tas saglabājas ass līdz pat 24 reizēm ilgāk nekā standarta universālie naži. Asmeņi ir rūpīgi pārbaudīti un apstiprināti laboratorijā. Iepakojumā ir 5 asmeņi, kas ir piemēroti arī citiem nažiem, kas nav FISKARS naži. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502037213 |
Aizvietotāji asmeņi Fiskars Pro CarbonMax™ universālajiem nažiem, kas paredzēti vispārējai griešanai. CarbonMax™ asmeņiem ir Fiskars patentētais asmens noturības pārklājums, kas saglabājas ass līdz 24 reizēm ilgāk nekā standarta universālie asmeņi. Asmeņi ir plaši laboratoriski testēti un apstiprināti. Iepakojumā ietilpst 5 asmeņi, un tie der arī ne-Fiskars nažiem.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ASMEŅI TRAPECVEIDA NAZIM 5GAB FISKARS