Produkta informācija
| Ražotājs | BOSCH |
|---|---|
| Garums | 15 cm |
| Darbības zonas garums | 150 mm |
| Zobu solis | 4.3 mm |
| Piemērots griešanai | Sauss, Tīrs |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Produkta veids | Zāģa asmens |
| Zīmols | Bosch |
| Apstrādes materiāls | Koks, Plastmasas |
| Plāksnes biezums | 1.25 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| 0 € uz pakomātu | Zāģu asmeņu komplekts Bosch S1157CHM, 22.5 cm, 10 gab. |
| Parastā cena | 0 € uz pakomātu |
| Svītrkods | 500231003 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ASMEŅI 2 ZOBENZĀĢA S 644 D