Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 60 mm |
| Paredzēts | Krāsošanas darbiem, Lakošanas darbiem |
| Produkta veids | Rullītis bez roktura |
| Zīmols | Haushalt |
| Auduma biezums | 4 mm |
| Rullīša serdes diametrs | 15 mm |
| Roktura diametrs | 6 mm |
| Krāsojama virsma | Gluds |
| Krāsas tips | Šķīdinātāja bāze |
| Auduma sastāvs | Velūrs |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502376003 |
Sasniedziet profesionālu, gludu apdari savā nākamajā krāsošanas vai lakošanas projektā ar Haushalt 60 mm Bezroktura krāsas rullīti. Izstrādāts kā ērts uzpildes rullītis, šis velūra rullītis ir ideāli piemērots dažādu DIY uzdevumu veikšanai ar precizitāti un vieglumu. Tā kompaktais 60 mm garums padara to perfektu detalizētiem darbiem, mazākām platībām un grūtām vietām, kur lielāks rullītis varētu būt apgrūtinošs.
Izgatavots no augstas kvalitātes 4 mm bieza velūra auduma, šis rullītis nodrošina lielisku krāsas uzņemšanu un vienmērīgu uzklāšanu, atstājot skaisti gludu virsmu. Velūra smalkā tekstūra, kas ir redzami mīksta un vienmērīga produkta attēlos, ir īpaši piemērota šķīdinātāju bāzes krāsām un lakām, palīdzot sasniegt izcilu rezultātu uz gludām virsmām, piemēram, skapjiem, apmalēm, mēbelēm vai mazākām sienu sekcijām.
Šim Haushalt rullītim ir 15 mm serdes diametrs un tas ir paredzēts standarta mini-rullīšu rāmjiem ar 6 mm roktura stieņa diametru. Neatkarīgi no tā, vai atsvaidzināt vecu mēbeli vai uzklājat aizsarglaku kokam, šis izturīgais velūra rullītis nodrošina uzticamu veiktspēju. Tas ir būtisks papildinājums jebkura krāsotāja instrumentu komplektam projektiem, kas prasa rūpīgu un augstas kvalitātes apdari.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: RULLĪTIS HAUSHALT VEL.4MM 6CM 15MM