Produkta informācija
| Ražotājs | SALAG |
|---|---|
| Garums | 3.3 cm |
| Augstums | 7.2 cm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Stiprinājums | Uzliekamās |
| Produkta veids | Līstes ārējais stūris |
| Zīmols | Salag |
| Kolekcija | LIMA (wood) |
| Biezums | 4.2 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Krāsas nosaukums | Gaiši pelēka krās. |
| Piemērots vannas istabai | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502209002 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ĀRĒJAIS GRĪDLĪSTES STŪRIS LYTZ02