APDARES DĒLIS JC971-505B. 2.6X0.122 (2)
€9,44
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Garums | 260 cm |
| Platums | 12.2 cm |
| Biezums | 1.2 cm |
| Krāsa | Melna krās., Zelta krās. |
| Produkta veids | Apdares dēlis |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Small Gold |
| Modelis | JC971-505B |
| Materiāls | Putu polistirols (EPS) |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 0.6344 |
| Sedzamā platība | 0.6032 m² |
| Uzstādāma | Iekšpusē |
| Papildus informācija | Piemērotas apdares sloksnes: 000040159324, 000040159325. Lūdzu, pārbaudiet partijas numurus, iegādājoties PVC apšuvumu. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502341533 |

APDARES DĒLIS DOMOLETTI SMALL GOLD, 260 CM X 12.2 CM X 1.2 CM
Domoletti apšuvums var būt ideāls risinājums, ja meklējat inovatīvu, stilīgu un praktisku veidu, kā izdaiļot savu dzīvojamo telpu vai biroju.
Tā ir izgatavota no putu polistirola (EPS), ir videi draudzīga, viegla, izturīga un nedeformējas.
Elementu uzstādīšana ir ļoti vienkārša, un savienojumi ir neredzami. Pēc uzstādīšanas pārklājums ir viegli tīrāms.
Melnzeltenais sienu apšuvums ne tikai piešķir telpām un citām telpām dekoratīvu un unikālu izskatu un palīdz radīt mājīgu atmosfēru, bet arī palīdz uzlabot telpas akustiku (izkliedējot telpā radīto troksni) un nodrošina labāku siltumizolāciju.
Izvēlieties sev tīkamāko Domoletti apšuvumu un turpiniet īstenot savus mājas plānus!
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: APDARES DĒLIS JC971-505B. 2.6X0.122 (2)