ALUM PROFILE FG14 PUL SUDRABS 2.5M (10)
Preces kods: 500488045
€3,57
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | CEZAR |
|---|---|
| Garums | 2500 mm |
| Platums | 14 mm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Apdares lentes |
| Zīmols | Cezar |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Augstums | 9 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 500488045 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ALUM PROFILE FG14 PUL SUDRABS 2.5M (10)