URBIS METĀLAM HSS 9X125MM
Preces kods: 500220841
€2,52
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | MAKITA |
|---|---|
| Garums | 12.5 cm |
| Diametrs | 9 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Makita |
| Darbības zonas garums | 8.1 cm |
| Urbja tips | HSS-G |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 500220841 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: URBIS METĀLAM HSS 9X125MM