AL. SAV.LENTE GRĪD. LPO30 0.9M Z.OZ.
Preces kods: 502414411
€1,86
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | CEZAR |
|---|---|
| Garums | 900 mm |
| Platums | 30 mm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Profils |
| Zīmols | Cezar |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Augstums | 5 mm |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502414411 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AL. SAV.LENTE GRĪD. LPO30 0.9M Z.OZ.