AL. SELF.ADHESIVE FLOOR JOINT COVER LPO30 0.9M GOLD.FINISH.
Product code: 502414411
€1,86
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 900 mm |
|---|---|
| Platums | 30 mm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Profils |
| Zīmols | Cezar |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Augstums | 5 mm |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502414411 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: AL. SELF.ADHESIVE FLOOR JOINT COVER LPO30 0.9M GOLD.FINISH.