Produkta informācija
| Ražotājs | SKIL_RED |
|---|---|
| Maksimālais griezes moments, Nm | 130 |
| Lādētājs iekļauts | Nē |
| Produkta veids | Bezvadu triecienurbjmašīna- skrūvgriezis |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 3085CA |
| Svars | 0.9 kg |
| Elektriskā dzinēja tips | Bezsuku |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 0-1800, 0-500 |
| Ātrumu skaits | 2 |
| Stobra diametrs | 13 mm |
| Maks. urbšanas diametrs kokā | 50 mm |
| Maks. urbšanas diametrs tēraudā | 13 mm |
| Maks. urbšanas diametrs betonā | 13 mm |
| Āmura režīmi | Jā |
| Sitienu skaits minūtē | 27000 |
| Akumulators iekļauts komplektā | Nē |
| Akumulatora spriegums | 20 V |
| Soma komplektā | Nē |
| Uzgaļu komplekts iekļauts | Nē |
| Iebūvēts LED apgaismojums | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502541549 |
Īpašības
- 24 griezes momenta iestatījumi precīzai skrūvēšanai plus 1 iestatījums parastajai rotācijas urbšanai plus 1 iestatījums triecienurbšanai
- “ACTIVCELL™”: Patentēta inteliģenta akumulatoru un instrumentu mijiedarbība – maksimālai veiktspējai un akumulatora aizsardzībai
- Funkciju pārslēdzējs, lai viegli izvēlētos starp skrūvēšanu, urbšanu un triecienurbšanu
- SKIL “XP”: Vienreizēja veiktspēja ar augstiem tehniskajiem parametriem, attīstītu bezsuku motoru un nozares līdera izstrādātu akumulatoru tehnoloģiju
- Turētājs stiprināšanai pie jostas atvieglo instrumenta pārnešanu
- Ergonomiska uzbūve un rokturis ar mīkstu pārklājumu nodrošina optimālu darba komfortu un labu vadāmību
- Gaitas regulators ļauj pakāpeniski uzsākt darbu un nodrošina nepārtrauktu un pilnu kontroli pār instrumentu
- Automātiska darbvārpstas fiksēšana ļauj ātri un viegli nomainīt piederumus
- Augsts griezes moments urbšanai un skrūvēšanai bez liekas piepūles
- Triecienurbšanas funkcija urbšanai mūrī
- Digitāls bezsuku motors: lielāka jauda, lielāka efektivitāte un 10 reizes garāks darbmūžs
- Atsitiena novēršanas bremžu tehnoloģija: Lielākai lietotāja drošībai izslēdz instrumentu gadījumos, kad iestrēgšana rada atsitienu
- “PWRCORE 20™”: Nozares līdera attīstītā akumulatoru tehnoloģija, lai nodrošinātu jaudu visiem SKIL “20V Max” instrumentiem
- “KEEPCOOL™”: Patentēta akumulatora dzesēšanas tehnoloģija, kas nodrošina par līdz pat 25% ilgāku darblaiku un 2 reiz garāku darbmūžu
- Divi pārnesumi: urbšanai ar lielu griešanās ātrumu un skrūvēšanai ar lielu griezes momentu
- 13 mm metāla bezatslēgas sprūdrata urbjpatrona uzlabotam uzgaļa satveršanas spēkam
- Sānu rokturis ļauj droši vadīt instrumentu ar abām rokām
- Attīstīta LED darba lampa ar 2 režīmiem, tostarp ar 10 minūšu izslēgšanās funkciju
- Litija-jonu tehnoloģija: bez atmiņas efekta, pašizlādes un ar augstu lietošanas gatavību
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AKUM. TRIECIENURBIS 3085CA 20V