Produkta informācija
| Ražotājs | KISTENBERG |
|---|---|
| Garums | 13 cm |
| Platums | 13 cm |
| Augstums | 0.2 cm |
| Krāsa | Sarkana krās. |
| Ar riteņiem | Nē |
| Produkta veids | Turētāji |
| Zīmols | - |
| Materiāls | ABS plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502278642 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ĀĶI SLIEDĒM KBH16 130X130