PĻĀVĒJS GRUNDER L01-010D 36V 46CM 4AHX2
€278,56
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | GRUNDER |
|---|---|
| Zāles pļāvēja tips | Pašgājējs |
| Pļaušanas augstums (Maks) | 75 mm |
| Pļaušanas augstuma regulēšana | Centrālais |
| Zāles savākšana | Jā |
| Svars | 22.5 kg |
| Produkta veids | Akumulatora zāles pļāvēji |
| Zīmols | Grunder |
| Modelis | L01-010D |
| Elektriskā dzinēja tips | Bezsuku |
| Pļaušanas augstums (Min) | 30 mm |
| Darba platums | 46 cm |
| Pļaušanas augstuma pozīcijas | 8 |
| Zāles ķemme | Nē |
| Zāles mulcēšana | Jā |
| Zāles izmešana sānos | Jā |
| Zāles izmešana aizmugurē | Jā |
| Savākšanas maisa tilpums | 65 l |
| Pļaušana pret kalnu | Nē |
| Krāsa | Dzeltena krās., Melna krās., Pelēka krās. |
| Korpusa materiāls | Metāls |
| Riteņu materiāls | Plastmasa |
| Priekšējo riteņu diametrs | 17.8 cm |
| Aizmugurējo riteņu diametrs | 25 cm |
| Akumulatora tips | Li-Ion |
| Akumulators iekļauts komplektā | Jā |
| Akumulatoru skaits komplektā | 2 |
| Lādētājs iekļauts | Jā |
| Akumulatora kapacitāte | 4 Ah |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Uzlādes laiks | 120 min |
| Trokšņa līmenis | 92 dB |
| Regulējams roktura augstums | Jā |
| Ar salokāmu rokturi | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502595305 |

Pašgājējs akumulatora zāles pļāvējs GRUNDER L01-010D, 2 × 18 V, 2 × 4 Ah
- Pašgājējs akumulatora zāles pļāvējs ar diviem 4 Ah litija jonu akumulatoriem un dubulto lādētāju ir ideāli piemērots vidēja izmēra zālieniem.
- Pašgājējs, tāpēc nepārgursit pļaujot arī lielākus laukumus.
- Pļaujmašīnai ir bezsuku motors, kas nodrošina lielāku jaudu, mazāku enerģijas patēriņu, ir mazāks un vieglāks salīdzinājumā ar parastajiem motoriem.
- Centrālā zāles pļaušanas augstuma regulēšana.
- Pieejami 8 zāles pļaušanas augstuma iestatījumi no 30 līdz 75 mm.
- Pļaušanas platums 46 cm.
- 65 litru zāles savākšanas maiss ar rokturi - pietiekami liels, lai to nevajadzētu bieži iztukšot, taču ne pārāk smags, lai to varētu pārnēsāt.
- Mulčēšanas spraudnis ir noderīgs piederums. Zāles nopļautā zāle tiek sasmalcināta un izvadīta caur pļaujmašīnas aizmugurējo atveri, tādējādi dabiski mēslojot augsni.
- Integrētā zāliena ķemme piešķir nopļautajai zālei perfektu izskatu.
- Regulējamais leņķis un salokāmais rokturis ļauj to viegli transportēt un uzglabāt ziemas sezonā.
- Drošības atslēga un poga novērš nejaušu pļaujmašīnas ieslēgšanos.
- Lai zāles pļāvējs būtu pareizi apgādāts ar elektroenerģiju, tam jābūt pieslēgtam vismaz diviem 2×4 Ah Grunder akumulatoriem. Kopumā zāles pļāvējam ir 4 akumulatoru ligzdas. Zāles pļāvējs izmanto akumulatorus pa pāriem. Ja zāles pļāvējam ir pieslēgti 4 akumulatori, tas vispirms izmantos vienas grupas akumulatoru enerģiju. Kad šīs grupas spriegums nokrītas zem minimālajiem prasībām zāles pļāvēja barošanai, zāles pļāvējs automātiski pārslēgsies uz otras grupas akumulatoriem. Pārslēgšanas laikā zāles pļāvēja ātrums samazināsies. Pēc 1–2 sekundēm zāles pļāvējs atkal darbosies normāli.
- Zāles pļāvējam ir 36 mēnešu garantija.
- Akumulatoriem ir 24 mēnešu garantija.
Akumulators GRUNDER BA-1840C, 18 V, 2 × 4 Ah
- Ātri uzlādējams, jaudīgs litija jonu 4 Ah akumulators.
- LED indikators parāda akumulatora uzlādes līmeni.
- Akumulatoriem ir 24 mēnešu garantija.
Dubultais akumulatoru lādētājs GRUNDER CH-1802D-E, 18 V, 2 × 2,3 A
- Dubultais lādētājs ir paredzēts visu GRUNDER akumulatoru uzlādei.
- Maksimālā uzlādes strāva ir 2,3 A.
- Divi 5 V USB sloti ir paredzēti tālruņu, planšetdatoru vai citu ierīču uzlādei.
- Maksimālā uzlādes strāva USB ligzdām ir 2 A.
- 2 Ah akumulatoru uzlādē 60 minūtēs.
- 4 Ah akumulatoru uzlādē 120 minūtēs.
- 5 Ah akumulatoru uzlādē 140 minūtēs.
- Instrumentam ir 36 mēnešu garantija.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PĻĀVĒJS GRUNDER L01-010D 36V 46CM 4AHX2