Produkta informācija
| Ražotājs | STANLEY |
|---|---|
| Garums | 130 cm |
| Platums | 2.5 cm |
| Materiāls | Dabīgā āda |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Produkta veids | Siksnas |
| Zīmols | Stanley |
| Augstums | 65 cm |
| Paredzēts | Vīriešiem |
| Izcelsmes valsts | Indija |
| Svītrkods | 501971736 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ĀDAS JOSTA STST1-80119