VERTIKĀLE+APL DOMOLETTI 100-140 SONOZ L
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Garums | 209.5 cm |
| Biezums | 2 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Vidēja blīvuma kokšķiedru plāksnes (MDF) |
| Produkta veids | Vertikālas durvju aplodas |
| Zīmols | Domoletti |
| Atvēršanas virziens | Labais |
| Platums | 10 - 14 cm |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Komplekts | 2 gab. |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502575648 |
Domoletti vertikālais labās puses durvju aplodu komplekts – Sonoma ozola apdare
Uzlabojiet savu durvju izskatu ar Domoletti vertikālo labās puses durvju aplodu komplektu, kas paredzēts, lai nodrošinātu pulētu un pilnīgu apdari. Izgatavots no izturīgas vidēja blīvuma kokšķiedru plātnes (MDF), šis komplekts piedāvā gan izturību, gan izsmalcinātu estētiku jūsu interjera telpām.
Ar dabisku un aicinošu Sonoma ozola apdari, šis durvju aplodu komplekts parāda autentisku koksnes graudu tekstūru, kā redzams produkta attēlos. Gaišie brūnie toņi nevainojami saplūst ar dažādiem interjera dizaina stiliem, sākot no modernā minimālisma līdz klasiskajam lauku stilam. Šis komplekts ir īpaši paredzēts durvīm ar labo pusi, nodrošinot precīzu piemērotību un tīru integrāciju jūsu mājās vai birojā.
- Izmēri: Katra vertikālā aploda ir 209,5 cm augsta un 2 cm bieza. Regulējamais dizains pielāgojas sienu biezumam no 10 cm līdz 14 cm, piedāvājot elastību dažādām sienu konstrukcijām.
- Materiāls: Izgatavots no augstas kvalitātes MDF, kas pazīstams ar savu stabilitāti un gludo virsmu, nodrošinot ilgstošu pamatu jūsu durvju aplodēm.
- Apdare: Skaista Sonoma ozola apdare ar reālistiskām koka graudu detaļām, piešķirot siltumu un raksturu jūsu ieejai.
- Konfigurācija: Šajā komplektā ietilpst divas vertikālas durvju aplodu daļas, kas piemērotas vienai pilnīgai labās puses durvju uzstādīšanai.
- Izcelsme: Lepni ražots Polijā.
- Garantija: Komplektā ar 24 mēnešu garantiju jūsu pārliecībai.
Ideāli piemērots jaunbūves vai renovācijas projektiem, šis Domoletti durvju aplodu komplekts var būt būtisks elements, uzstādot jaunas durvis guļamistabā, radot noteiktu ieeju viesistabā vai atjaunojot pāreju uz kabinetu. Tā izturīgā konstrukcija un pievilcīgā apdare padara to par funkcionālu, tomēr stilīgu izvēli jūsu iekšdurvju uzstādīšanai.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VERTIKĀLE+APL DOMOLETTI 100-140 SONOZ L