Product information
| Pārklājums | Cinkots |
|---|---|
| Garums | 3000 mm |
| Platums | 25 mm |
| Produkta veids | Stūra profils |
| Zīmols | - |
| Augstums | 25 mm |
| Biezums | 5 mm |
| Papildus informācija | Cinkota stūra šina - izmanto pie reģipša konstrukciju stūriem, lai atvieglotu to noklāšanu ar apmetumu un paaugstinātu izturību pret drupšanu. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 500482394 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ZINC PLATED ANGLE BAR 25X25X3000MM