Product information
| Kolonnu savienotājs | 1/4" |
|---|---|
| Uzgriežņu / skrūvju izmērs | 13 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Garā skrūves galviņa |
| Zīmols | Proxxon |
| Diametrs | 13 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Elastīgs | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Materiāls: Metālu sakausējums |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Barcode | 501796162 |
This is a hexagonal, extended socket.
It has a double-layer nickel and a single-layer chrome coating.
Made from high carbon steel to increase durability.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LONG SCREWDRIVER BIT 13 MM 1/4IN 23779