Product information
| Garums | 77.5 cm |
|---|---|
| Teleskopisks kāts | Nē |
| Asmeņu tips | Laiks |
| Rīku pielietojums | Augu augšana, Zaļie zari |
| Maksimālais griešanas biezums | 45 mm |
| Produkta veids | Nozaru griezēji |
| Zīmols | Forte Tools |
| Redukcijas mehānisms | Jā |
| Asmeņu bloķēšana | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Maksimālais griešanas biezums: 45mm |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Barcode | 502158183 |
Zaru un dzinumu šķēres Forte Tools
Forte Tools zaru šķēres ar garumu 77,5 cm ir lieliska izvēle zaru griešanai un augu dzinumu noņemšanai. Šīm šķērēm ir asas, apejošas lāpstiņas, kas nodrošina precizitāti. Redukcijas mehānisms samazina nepieciešamo spēku darba laikā un uzlabo efektivitāti. Rokturi ir izgatavoti no izturīga alumīnija, savukārt asmeņi ir pārklāti ar nelīpošu pārklājumu, kas samazina instrumentu iestrēgšanas iespējamību. Maksimālais griešanas diametrs ir 4,5 cm, kas nozīmē, ka ar to var viegli un precīzi apgriezt lielākus zarus. Instrumentam ir 3 gadu garantija.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ZARU ŠĶĒRES FORTE TOOLS 45MM