Product information
| Diametrs | 175 mm |
|---|---|
| Iekšējā cauruma diametrs | 20 mm |
| Zobu skaits | 24 |
| Maksimālais ātrums minūtē | 8700 rpm |
| Produkta veids | Zāģripas |
| Zīmols | Haushalt |
| Biezums | 1.4 mm |
| Zobu forma | ATB |
| Zobu leņķis | 18 ° |
| Sadaļas platums | 2.4 mm |
| Piemērots griešanai | Sauss |
| Ar gredzenu | Jā |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Apstrādes materiāls | Koks |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| 0 € uz pakomātu | Griešanas disks Makita B-32340, 190 mm x 30 mm |
| Barcode | 502205248 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ZĀĢRIPA KOKAM 175X20X24