Product information
| Maksimālais celšanas svars | 360 kg |
|---|---|
| Celšanas augstums | 11 m |
| Produkta veids | Celšanas telferis |
| Zīmols | - |
| Modelis | BY08 |
| Svars | 3 kg |
| Troses garums | 10 m |
| Troses diametrs | 4.5 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501710516 |
Helps to lift and move heavy items from one place to another.
- Lifting capacity: 360 kg
- Rope length: 10 m
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: WINCH HAND PD08/ML08 300-360KG