Product information
| Garums | 29 cm |
|---|---|
| Platums | 20 cm |
| Augstums | 15 cm |
| Krāsa | Melna krās., Sarkana krās. |
| Ar riteņiem | Nē |
| Produkta veids | Kastes |
| Zīmols | - |
| Materiāls | ABS plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502278628 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: HANGING BOX KTR30 290X200X150