Product information
| Metināšanas iekārtas tips | Matēti metināšanas elektrodi (MMA) |
|---|---|
| Pieslēgums tīklam | Vienfāzes |
| Jauda | 6400 W |
| Metināšanas strāvas | 160 A |
| Produkta veids | Metināšanas iekārtas |
| Zīmols | Fil-Tech |
| Garums | 290 mm |
| Platums | 465 mm |
| Augstums | 290 mm |
| Spriegums | 230 V |
| Jāizmanto metināšanas materiāli | Elektrodi |
| Elektrodu diametrs | 2 - 4 mm |
| Darba cikls, % | 10 |
| Komplekts | Metināšanas vairogs, birste, turētājs un zemējuma spaile, metināšanas iekārta. |
| Svars | 18 kg |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Jauda: 6400 W. Darba cikls, %: 10. Pieslēgums tīklam: Vienfāzes |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 501727210 |
A welding machine that connects to a single-phase electrical network. The device has a Euro connection, thermal protection, current strength regulation by turning the handle, and forced air cooling. Rear wheels and handles ensure easy mobility.
Features:
- Input Voltage: 230 V.
- Protection Class (IP): 21.
- Insulation Class: H.
- Electrodes Used: 2.0 - 4.0 mm.
- Weight: 18 kg.
- Dimensions: 465 x 295 x 290 mm.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: Welding Machine BX1-3160CM 230V 160A