Product information
| Maisījuma tips | Izlīdzinošs |
|---|---|
| Vielas/maisījuma pielietojums | Apdares darbiem, Grīdas pamatnes līdzināšanai, Iekšējā apmetuma darbiem, Ārējā apmetuma darbiem |
| Produkta svars ar iepakojumu | 25 kg |
| Darba temperatūra | +5 - +30 °C |
| Produkta veids | Remontjava |
| Zīmols | Saint-Gobain Weber |
| Modelis | s06 |
| Maisījuma un ūdens attiecība | 4,04, 5 l: 25 kg |
| Patēriņš | 1,9 kg/m2 |
| Slāņa biezums | 2 - 10 mm |
| Lietošanas laiks | 60 min |
| Izmantošana | Paredzēts sienu, grīdu, kāpņu, balkonu un fasāžu remontam, kā arī betona pamatu izlīdzināšanai pēc veidņu noņemšanas. |
| Maisījuma sastāvs | Cements, smiltis, modificējošas piedevas |
| Barcode | 500217186 |
The mixture is plastic, adheres well to the substrate, frost-resistant, moisture-resistant, and shrinks minimally upon hardening. The mixture is intended for the repair and leveling of concrete surfaces (walls, ceilings, floors) indoors and outdoors, to correct defects after concrete work is completed.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
More from Weber
Write a review
Write a review for: WEBER S06 QUICK-HARDENING REPAIR MORTAR 25KG