Product information
| Garums | 280 cm |
|---|---|
| Platums | 30 cm |
| Biezums | 2.1 cm |
| Krāsa | Brūna krās., Melna krās. |
| Produkta veids | Dekoratīvie akustiskie paneļi |
| Zīmols | Foge |
| Kolekcija | Athens oak |
| Materiāls | Koksnes šķiedras |
| Krāsas nosaukums | Brūna krās., Melns krās., Ozola krās. |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 0.84 |
| Sedzamā platība | 0.84 m² |
| Uzstādāma | Iekšpusē |
| Papildus informācija | Papildus var iegādāties apdares profilu 000101132252 |
| Barcode | 502556090 |
Decorative panels on a felt base are a unique decorative element used for decorating walls and ceilings. They not only give rooms a distinctive and modern look but also reduce echoes in the space.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: WALL PANEL ATEHNS OAK 2.8X0.3X0.021M