POWERARC UNIVERSAL SCISSORS 26CM FISKARS
Product information
| Garums | 254 mm |
|---|---|
| Svars | 0.140 kg |
| Maksimālais griezums materiāla biezumā | 100 mm |
| Griešanas puse | Pa kreisi, Pa labi, Taisns griezums |
| Ar fiksāciju | Nē |
| Produkta veids | Šķēres |
| Zīmols | Fiskars |
| Krāsa | Melna krās., Oranža krās. |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Papildus informācija | Grieziet precīzi, izmantojot PowerArc™ šķēres smagiem darbiem, ar vairāk nekā 30 % lielāku jaudu. Izbaudiet precīzu mehāniku un ergonomiku ar jaunās paaudzes griešanas instrumentiem ar lielāku jaudu, komfortu un precīzu kontroli. PowerArc™ šķēres ir aprīkotas ar precīzi izliektiem asmeņiem, kas palielina leņķa starp asmeņiem jaudu līdz pat 30 %, īpaši smagākajiem griezumiem. Izturīgie kaltā nerūsējošā tērauda asmeņi pasargā no plaisām. Zāģēta mala, pagarināts ķīlis un skrūvju stiprinājums uzlabotai kontrolei un izturībai. Ergonomisks rokturis ar Softgrip™ materiālu un stratēģiski veidotu virsmu palielina lietošanas ērtumu un ir aprīkots ar lielākām cilpām, kas atvieglo griešanu ar cimdiem. |
| Barcode | 502037194 |
Make complex cuts with powerful scissors featuring PowerArc™ blades that provide over 30% more power. Enjoy enhanced mechanics and ergonomics with next-generation cutting tools that offer greater power, comfort, and control. The PowerArc scissors have intelligently curved blades that adjust the angle between the blades to give you over 30% more power, especially in the toughest cutting sections. The forged stainless steel blades help prevent blade separation. The serrated edge, extended handle, and screw-secured joint improve control and durability. The ergonomic handle with SoftGrip® and strategically placed texture increases comfort, while the larger loops are designed for big hands with gloves.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: POWERARC UNIVERSAL SCISSORS 26CM FISKARS