VINILA GRĪDAS SEGUMS LVT 6.5MM 33 JMW123
€30,62
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 1522 mm |
|---|---|
| Platums | 225 mm |
| Biezums | 6.5 mm |
| Pretestības klase | 33 |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Produkta veids | Vinila grīdas segumi |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Premium Long |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 2.14 |
| Vienību skaits iepakojumā | 6 |
| Augšējā slāņa biezums | 0.5 mm |
| Grīdas seguma veids | Bīdāms/slīdošs |
| Savienojuma sistēma | „Click“ |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Pamata materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Seguma raksts | Dēļu imitācija, 1 josla |
| Pārklājuma pamatne | SPC |
| Sliede | Bez sliedes |
| Integrēts apakšklājs | Jā |
| Apakšslāņa tips | Korķa apakšklājs |
| Apakšslāņa biezums | 1.5 mm |
| Piemērots apsildāmajām grīdām | Jā |
| Piemērots vannas istabai | Jā |
| Papildus informācija | Piemērots iekšdarbiem gan sausās, gan mitrās telpās. "Click" sistēma. Izstrādājums sastāv no vairākiem slāņiem. Vidējais un apakšējais slānis ir izgatavoti no PVC. Pirms montāžas pārbaudiet, vai izstrādājumi nav savilkušies, bojāti, vai to virsmas un izmēri atbilst. Ar integrētu korķa pamatni. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 501999226 |
Jūs soļojat pa koka virsmu - iedvesmojoties no dabīgiem dabas motīviem, projektēti, izmantojot jaunākās tehnoloģijas - DOMOLETTI vinila grīdas segums. Vinila grīdas segums ir progresīvu tehnoloģisko risinājumu rezultāts, kas ir lieliska alternatīva keramikas flīzēm, laminātam un pat koka grīdām. Šī grīdas segums izceļas ar savu ilgmūžību un izturību. Atšķirībā no lamināta, vinila grīdas ir 100% ūdensizturīgas, tām ir lieliska skaņas izolācija un laba siltuma pretestība. Vinila grīdas segumu ir viegli kopt, un, izmantojot "Easy Click" sistēmu, tas ir ātri un vienkārši uzstādīts. Izturība, kompresijas izturība un pilnveidota koka raksta iespiešanas tehnoloģija nodrošinās ilgmūžību un vieglu dabas pieskārienu jūsu mājās.
Īpašības:
- Izturība pret skrāpējumiem
- Skaņas izolācija
- Kompresijas izturība
- Izturība pret UV starojumu
- Laba siltuma pretestība
- Pašatjaunojošs pārklājums
- Izturība pret triecieniem
- Izturība
- Ekoloģisks pārklājums
- Izturība pret lielām temperatūras izmaiņām
- "CLICK" aizsardzība
LVT tipa vinila grīdas izceļas ar elastību un maigumu, tādēļ tās būs ērtas lietošanai guļamistabā vai vannas istabā. Elastīgais pārklājums nodrošinās grīdas neaizsargātību un izturību pret triecieniem, un vienkāršā ,,Easy Click” sistēmas uzstādīšana ļaus jums bez grūtībām uzlikt grīdu pašiem.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: VINILA GRĪDAS SEGUMS LVT 6.5MM 33 JMW123