VĒRTNE TRIADA BALTA 844X2035 LAB. 3 EŅĢE
€73,75
Pieejams uzreiz
Product information
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
|---|---|
| Augstums | 203.5 cm |
| Platums | 84.4 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Labais |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | - |
| Modelis | TRIADA |
| Augstums ar rāmi un apmalēm | 209.4 cm |
| Platums ar rāmi un apmalēm | 94.6 cm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Rāmja materiāls | MDF |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Vērtnes virsma | Profilēts, ar stiklu |
| Ieteicamais urbuma augstums sienā | 204 cm |
| Ieteicamais urbuma platums sienā | 84.6 cm |
| Saistīti produkti (nopērkami atsevišķi) | 000040211877, 000040211879, 000040211884, 000040211885 |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Regulējamie rāmji ir jāiegādājas atsevišķi: vertikālais 100-140 MM 000040211877,vertikālais 140-180 MM 000040211879,horizontālais 100-140 MM 000040211884,horizontālais 140-180 MM 000040211885. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502575567 |
- Domoletti baltas lamināta durvis ar stikla elementiem piedāvā jums stabilu un stilīgu risinājumu interjeram.
- Šīs durvis lieliski izskatās dažādu stilu telpās, gan modernās, gan klasiskās.
- To konstrukcija ir rāmveida, raksturojas ar izturību un ilgmūžību.
- Durvju platums var tikt pielāgots atbilstoši vajadzībām, no 60 līdz 80 cm.
- Durvis tiek pārdotas ar trim eņģēm un iebūvētu slēdzeni - tas nodrošina papildu drošību un privātumu jūsu telpām.
- Šīs durvis ar stikla elementiem ir lielisks izvēle, lai piešķirtu jūsu telpām ekskluzivitāti, eleganci un funkcionalitāti. Ar šīm kvalitatīvajām durvīm piešķirsiet savām mājām vai birojam īpašu šarmu un komfortu ar garantētu ilgmūžību.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: VĒRTNE TRIADA BALTA 844X2035 LAB. 3 EŅĢE