VĒRTNE PARIS BALTA 844X2035 LAB. 3 EŅĢES
€70,00
Pieejams uzreiz
Product information
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
|---|---|
| Augstums | 203.5 cm |
| Platums | 84.4 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Labais |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | - |
| Modelis | PARIS |
| Augstums ar rāmi un apmalēm | 209.4 cm |
| Platums ar rāmi un apmalēm | 94.6 cm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Rāmja materiāls | MDF |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Vērtnes virsma | Profilēts, ar stiklu |
| Ieteicamais urbuma augstums sienā | 204 cm |
| Ieteicamais urbuma platums sienā | 84.6 cm |
| Saistīti produkti (nopērkami atsevišķi) | 000040211877, 000040211879, 000040211884, 000040211885 |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Ieteicamie rāmji: 000040211877,000040211879,000040211884,000040211885 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502575644 |
- Šīs baltas krāsas lamināta durvis ar stikla elementiem piedāvā jums stabilu un elegantu risinājumu interjeram.
- Šīs durvis lieliski izskatās dažāda stila telpās, gan modernās, gan klasiskās.
- Tās konstrukcija ir rāmveida, izceļas ar izturību un ilgmūžību. Durvju platumu var pielāgot atbilstoši vajadzībām, no 60 līdz 80 cm.
- Durvis tiek pārdotas ar trim eņģēm un iebūvētu slēdzeni – tas nodrošina papildu drošību un privātumu jūsu telpām.
- Šīs durvis ar stikla elementiem ir lieliska izvēle, lai piešķirtu jūsu telpām izsmalcinātību, eleganci un funkcionalitāti.
- Ar kvalitatīvām Domoletti PARIS durvīm jūs piešķirsiet savām mājām vai birojam īpašu šarmu un komfortu ar garantētu izturību.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: VĒRTNE PARIS BALTA 844X2035 LAB. 3 EŅĢES