VĒRTNE KAMIRA BALTA 844X2035 KR. 3 EŅĢES
€68,59
Pieejams uzreiz
Product information
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
|---|---|
| Augstums | 203.5 cm |
| Platums | 84.4 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Kreisais |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | - |
| Modelis | KAMIRA |
| Augstums ar rāmi un apmalēm | 209.4 cm |
| Platums ar rāmi un apmalēm | 94.6 cm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Rāmja materiāls | MDF |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Vērtnes virsma | Profilēts, ar stiklu |
| Ieteicamais urbuma augstums sienā | 204 cm |
| Ieteicamais urbuma platums sienā | 84.6 cm |
| Saistīti produkti (nopērkami atsevišķi) | 000040211876, 000040211878, 000040211884, 000040211885 |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Regulējamās apmales jāiegādājas atsevišķi: vertikālās 100-140 MM 000040211876,vertikālās 140-180 MM 000040211878,horizontālās 100-140 MM 000040211884,horizontālās 140-180 MM 000040211885. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502575692 |
- Domoletti KAMIRA baltas lamināta durvis ar stikla elementiem piedāvā jums solidus un stilīgus risinājumus interjeram.
- Šīs durvis lieliski izskatās dažādu stilu telpās, gan modernās, gan klasiskās.
- To konstrukcija ir rāmveida, raksturojas ar izturību un izturību.
- Durvju platumu var pielāgot atbilstoši vajadzībām, no 60 līdz 80 cm.
- Durvis tiek pārdotas ar trim eņģēm un iebūvētu slēdzeni – tas nodrošina papildu drošību un privātumu jūsu telpām.
- Šīs durvis ar stikla elementiem ir lieliska izvēle, ja vēlaties piešķirt savām telpām ekskluzivitāti, eleganci un funkcionalitāti. Ar šīm kvalitatīvajām durvīm jūs piešķirsiet saviem mājokļiem vai birojam īpašu šarmu un mājīgumu ar garantētu ilgmūžību.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: VĒRTNE KAMIRA BALTA 844X2035 KR. 3 EŅĢES