VĒRTNE EUBE SONOMA OZ.844X2035 KR.3 EŅĢ.
€73,54
Pieejams uzreiz
Product information
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
|---|---|
| Augstums | 203.5 cm |
| Platums | 84.4 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Kreisais |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | - |
| Modelis | Eube |
| Augstums ar rāmi un apmalēm | 209.4 cm |
| Platums ar rāmi un apmalēm | 94.6 cm |
| Krāsas nosaukums | Sonoma ozola krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Rāmja materiāls | MDF |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Vērtnes virsma | Profilēts, ar stiklu |
| Ieteicamais urbuma augstums sienā | 204 cm |
| Ieteicamais urbuma platums sienā | 84.6 cm |
| Saistīti produkti (nopērkami atsevišķi) | 000101062249, 000101062251, 000101062259, 000101062262 |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Regulējamie rāmji pieejami atsevišķi: vertikālais 100-140 MM 000101062249,vertikālais 140-180 MM 000101062251,horizontālais 100-140 MM 000101062259,horizontālais 140-180 MM 000101062262..... |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502575683 |
- Domoletti Sonoma ozolkoka krāsas lamināta durvis ar stikla elementiem piedāvā jums solidu un stilīgu risinājumu interjeram.
- Šīs durvis lieliski izskatās dažādu stilu telpās, gan modernās, gan klasiskās.
- To konstrukcija ir rāmveida, izceļas ar izturību un izturību. Durvju platumu var pielāgot pēc vajadzības, no 60 līdz 80 cm.
- Durvis tiek pārdotas ar trim eņģēm un iebūvētu slēdzeni - tas nodrošina papildu drošību un privātumu jūsu telpās.
- Šīs durvis ar stikla elementiem ir lieliska izvēle, lai jūsu telpām piešķirtu ekskluzivitāti, eleganci un funkcionalitāti. Ar šīm kvalitatīvajām durvīm piešķirsiet savām mājām vai birojam īpašu šarmu un komfortu ar garantētu izturību.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: VĒRTNE EUBE SONOMA OZ.844X2035 KR.3 EŅĢ.