VĒRTNE DOMOLETTI ATLANTA ANTOZ 844X2035L
Product information
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
|---|---|
| Augstums | 203 cm |
| Platums | 84.4 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Labais |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Atlanta |
| Modelis | - |
| Augstums ar rāmi un apmalēm | 209.4 cm |
| Platums ar rāmi un apmalēm | 94.6 cm |
| Krāsas nosaukums | Antracīta ozola krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Rāmja materiāls | MDF |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Vērtnes virsma | Profilēts, ar stiklu |
| Ieteicamais urbuma augstums sienā | 204 cm |
| Ieteicamais urbuma platums sienā | 84.6 cm |
| Komplekts | Komplektācijā slēdzene un eņģes. Aploda un rokturi jāiegādājas atsevišķi. |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Var izvēlēties no divu veidu aplodām atkarībā no regulējamā aplodas platuma: 10-14 cm vai 14-18 cm. Saistītās preces: Vertikāla 10-14 cm 000040212093,Vertikāla 14-18 cm 000040212095,Horizontāla 10-14 cm 000040212100,Horizontāla 14-18 cm 000040212101. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502416964 |
Iekšējo durvju vērtne Domoletti Atlanta, labās puses, antracīta ozols, 203.5 x 84.4 x 4 cm
Tumšas ozola raksta lamināta durvis Domoletti ATLANTA ar stikla elementiem piedāvā jums stabilu un eleganti risinājumu interjeram.
Šīs durvis lieliski izskatās dažādu stilu telpās, gan modernās, gan klasiskās.
To konstrukcija ir rāmveida, kas izceļas ar izturību un ilgmūžību. Durvju platums var tikt pielāgots jūsu vajadzībām – no 60 līdz 80 cm.
Durvis tiek pārdotas ar trim eņģēm un iebūvētu slēdzeni, kas nodrošina papildu drošību un privātumu jūsu telpām.
Šīs antracīta krāsas durvis ar šaurām stikla ieliktnēm ir lieliska izvēle, lai piešķirtu telpām īpašu izsmalcinātību un funkcionalitāti.
Ar kvalitatīvām Domoletti ATLANTA durvīm jūs piešķirsiet savām mājām vai birojam īpašu šarmu un mājīgumu, garantējot ilgmūžību.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: VĒRTNE DOMOLETTI ATLANTA ANTOZ 844X2035L