VERTIKĀLE+APL DOMOLETTI 100-140 BE.OZ KR
€44,79
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 209.5 cm |
|---|---|
| Biezums | 1 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Vidēja blīvuma kokšķiedru plāksnes (MDF) |
| Produkta veids | Vertikālas durvju aplodas |
| Zīmols | Domoletti |
| Atvēršanas virziens | Kreisais |
| Platums | 10 - 14 cm |
| Krāsas nosaukums | Beļģu ozola krās. |
| Komplekts | 2 gab. |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | REGULĒJAMS APLODS 10-14 CM VERTIKĀLS BEĻĢU OZOLA KREISAIS 3 VIRU |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502416832 |
- Rāmis ir izgatavots no 22 mm MDF plātnes.
- Rāmja platumu var regulēt diapazonā no 40 mm.
- Komplektā: divi vertikāli rāmji; starpposms; 3 eņģes.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: VERTIKĀLE+APL DOMOLETTI 100-140 BE.OZ KR