VERTICAL APL DOMOLETTI 100-140 BEOZ LAB
€44,75
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 209.5 cm |
|---|---|
| Biezums | 1 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Vidēja blīvuma kokšķiedru plāksnes (MDF) |
| Produkta veids | Vertikālas durvju aplodas |
| Zīmols | Domoletti |
| Atvēršanas virziens | Labais |
| Platums | 10 - 14 cm |
| Krāsas nosaukums | Beļģu ozola krās. |
| Komplekts | 2 gab. |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | REGULĒJAMA STABA 10-14 CM VERTIKĀLA BEĻĢIJAS OZOLA LABĀ 3 VIRU |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502417048 |
- The frame is made of 22 mm MDF board.
- The width of the frame can be adjusted in the range of 40 mm.
- Included: two vertical frames; intermediate piece; 3 hinges.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: VERTICAL APL DOMOLETTI 100-140 BEOZ LAB