VALUE DOMOLETTI ATLANTA BE.OAK 844X2035L
€70,45
Pieejams uzreiz
Product information
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
|---|---|
| Augstums | 203 cm |
| Platums | 84.4 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Labais |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Atlanta |
| Modelis | - |
| Augstums ar rāmi un apmalēm | 209.4 cm |
| Platums ar rāmi un apmalēm | 94.6 cm |
| Krāsas nosaukums | Beļģu ozola krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Rāmja materiāls | MDF |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Vērtnes virsma | Profilēts, ar stiklu |
| Ieteicamais urbuma augstums sienā | 204 cm |
| Ieteicamais urbuma platums sienā | 84.6 cm |
| Komplekts | Komplektācijā slēdzene un eņģes. Stakta un rokturi jāiegādājas atsevišķi. |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Var izvēlēties no divām staktām atkarībā no regulējamā staktas platuma: 10-14 cm vai 14-18 cm. Saistītās preces: Vertikāla stakta 10-14 cm 000040211931,Vertikāla stakta 14-18 cm 000040211933,Horizontāla stakta 10-14 cm 000040211938,Horizontāla 14-18 cm 000040211939. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502416795 |
- These laminate doors with a Belgian oak pattern and glass elements offer you a stable and elegant solution for your interior.
- These expressive doors fit perfectly into spaces of various styles, both modern and classical.
- Their construction is framed, characterized by durability and sustainability. The width of the doors can be adjusted according to needs, from 60 to 80 cm.
- The doors are sold with three hinges and a built-in lock – providing additional security and privacy for your rooms.
- These bright doors with narrow glass inserts are an excellent choice to add excellence and functionality to your spaces.
- With quality Domoletti ATLANTA doors, you will give your home or office a special charm and comfort with guaranteed longevity.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: VALUE DOMOLETTI ATLANTA BE.OAK 844X2035L