VADULA PLASTER W 10MM 2.5 M
Product code: 501746463
€0,39
Pieejams uzreiz
Product information
| Pārklājums | Nav |
|---|---|
| Garums | 2500 mm |
| Platums | 20 mm |
| Produkta veids | Alumīnija profils |
| Zīmols | - |
| Augstums | 10 mm |
| Biezums | 0.6 mm |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 501746463 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: VADULA PLASTER W 10MM 2.5 M