VADULA COATING W 10MM 3.0 M
Product code: 501747323
€0,48
Pieejams uzreiz
Product information
| Pārklājums | Nav |
|---|---|
| Garums | 3000 mm |
| Platums | 10 mm |
| Produkta veids | Alumīnija profils |
| Zīmols | - |
| Augstums | 20 mm |
| Biezums | 0.6 mm |
| Papildus informācija | Betona, mūra, apmestām sienu virsmām. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 501747323 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: VADULA COATING W 10MM 3.0 M