Product information
| Garums | 45 cm |
|---|---|
| Diametrs | 16 mm |
| Montāžas veids | SDS Plus (TE-C) |
| Apstrādes materiāls | Mūra |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Forte Tools |
| Darbības zonas garums | 40 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Vācija |
| Barcode | 502119617 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: URBIS WALL SDS-PLUS D16X400X450 15643