Product information
| Akumulatora tips | Ni-MH |
|---|---|
| Akumulatora izmērs | 9 V |
| Akumulatora kapacitāte | 250 mAh |
| Spriegums | 9 V |
| Produkta veids | Baterijas |
| Zīmols | Camelion |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Kapacitāte: 250 mAh. Ni-MH |
| Barcode | 500966365 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: BATTERY CHARGER CAMELION 9V 250MAH B1